Movies
Ratings
205
The MayorRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.5