Movies
Ratings
460
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0