Movies
Ratings
73
The FivesRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 3.0
JoshuaRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 0.5
Little ManRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 1.0
MurdererRated ★ 3.5
The ProtectorRated ★ 2.0
Days of WrathRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
MontageRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 3.0