Titles you rated
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Buried HeartsRated ★ 2.5
Rain or ShineRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Dark MatterRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0