Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Man of MenRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
GloveRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0