Series
Ratings
22
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The Detective is Way AheadRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 4.5
Princess JellyfishRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 5.0- Mother GamesRated ★ 5.0
- Emergency Interrogation RoomRated ★ 5.0
- Emergency Interrogation RoomRated ★ 5.0
Medical Team Lady da Vinci’s DiagnosisRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Prison PrincessRated ★ 4.5
Testimony of NRated ★ 2.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0