Movies
Ratings
344
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 1.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
DeparturesRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.5
English VinglishRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 2.0
TakenRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
IntrudersRated ★ 2.0
StokerRated ★ 2.5
LucyRated ★ 1.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5