Movies
Ratings
202
SoulRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
As Tears Go ByRated ★ 1.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
An Easy GirlRated ★ 2.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0- Sophie's ChoiceRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 2.5