Movies
Ratings
329
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0