Movies
Ratings
144
DunkirkRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 1.5
SplitRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 1.0
MineRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0