Titles you rated
The ProducersRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Inspector KooRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The ActRated ★ 3.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.5
Dead to MeRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0