Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The SwordsmanRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5