Titles you rated
Mr. RobotRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 2.5
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
FargoRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 2.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0