Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0