Movies
Ratings
97
Green BookRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
StepmomRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Grown Ups 2Rated ★ 4.5
The BronzeRated ★ 5.0
20th Century WomenRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
3 GenerationsRated ★ 4.0
PrideRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.5