Titles you rated
The A-TeamRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0