Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
DisconnectRated ★ 2.5
Hear MeRated ★ 2.5
Bad LieutenantRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
SuperbadRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
25th HourRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5