Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Crushology 101Rated ★ 3.0
My Dearest NemesisRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Love in ContractRated ★ 3.5
My Roommate is a GumihoRated ★ 4.5
Touch Your HeartRated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0