Titles you rated
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
The Tree of LifeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Donnie DarkoRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Hotel RwandaRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.0