Movies
Ratings
986
The Green MileRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5