Series
Ratings
14
First LoveRated ★ 4.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 4.0
To My Star 2: Our Untold StoriesRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
One Ordinary DayRated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 2.0
BodyguardRated ★ 3.5