Movies
Ratings
317
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 2.5
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0