Series
Ratings
87
WestworldRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 2.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0