Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0