Titles you rated
FlippedRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0