Series
Ratings
62- The Lost RoomRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5