Movies
Ratings
324
ParasiteRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
AlohaRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.5
TogoRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0