Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0