Movies
Ratings
310
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
A House of DynamiteRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
The KillerRated ★ 4.5
Under ParisRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
BrickRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Luther: The Fallen SunRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 5.0
A Widow's GameRated ★ 3.5
HavocRated ★ 1.5
NocturnalRated ★ 4.0