Movies
Ratings
151
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Taxi 3Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0