Titles you rated
MiseryRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
American Pie 2Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0