Movies
Ratings
100
AvatarRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5