Titles you rated
- The FrogRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Behind Every StarRated ★ 1.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0