Movies
Ratings
32
MossRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0