Titles you rated
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 2.5
Doctor DolittleRated ★ 2.5
Johnny EnglishRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 2.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Taxi 4Rated ★ 5.0
Nim's IslandRated ★ 2.5
BabelRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
Get SmartRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 1.0
ElfRated ★ 1.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
Air DollRated ★ 1.0
Bride WarsRated ★ 3.5