Titles you rated
SpellboundRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
The CatRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 2.5