Movies
Ratings
74
JumanjiRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0