Titles you rated
Big FishRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The RosesRated ★ 3.5
The Naked GunRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.5
Scenes of a Sexual NatureRated ★ 2.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Paddington in PeruRated ★ 3.5