Series
Ratings
210
The DropoutRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Anatomy of a ScandalRated ★ 4.0
Scenes from a MarriageRated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SoulmatesRated ★ 3.5
Love Me Season 1Rated ★ 3.5
Mr. CormanRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
WeCrashedRated ★ 3.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
Devotion, a Story of Love and DesireRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.5
FrayedRated ★ 4.5