Movies
Ratings
224
LimitlessRated ★ 4.0
Blast from the PastRated ★ 1.0
Taxi 4Rated ★ 1.0
Pearl HarborRated ★ 1.0
The Sound of MusicRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 1.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 1.0
Into the StormRated ★ 1.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Devil's ViolinistRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0