Movies
Ratings
487
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.5
The Devotion of Suspect XRated ★ 4.0- Cook Up a StormRated ★ 3.0
Operation MekongRated ★ 4.5
The Dragon Chronicles: The Maidens of Heavenly MountainRated ★ 4.0
The Four 3Rated ★ 2.5
Sex and ZenRated ★ 2.5
The Bullet VanishesRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5