Series
Ratings
84
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5
Ode to Joy Season 2Rated ★ 2.0
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5