Movies
Ratings
1283
The FallRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
FerrariRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 0.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
VenomRated ★ 1.5
A Brand New LifeRated ★ 3.0
An Old LadyRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0