Series
Ratings
235
My Happy MarriageRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5
Not OthersRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.5
My Sibling's RomanceRated ★ 1.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5