Movies
Ratings
1170
Come TogetherRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
BlondeRated ★ 2.0
The HouseRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 2.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.0
AmyRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Friends with MoneyRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 2.0
The BodyguardRated ★ 1.0
Peter RabbitRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Secret ScriptureRated ★ 1.5