Movies
Ratings
217
The ConjuringRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.0