Movies
Ratings
126
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 2.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5