Series
Ratings
30- LoveholicRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0