Series
Ratings
45
AdolescenceRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5