Series
Ratings
58
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0